Potahové / čalounické / nábytkové látky, dekorační látky

Firemní dovolená v pátek 29. září 2023

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi s výrobou žakárových látek. Vyrábíme žakárové látky pro čalounění a dekorace, zejména:

 • luxusní látky na závěsy do oken, čalounění na židle, křesla, sedačky/ sedací soupravy, textilní tapety
 • stylové látky k čalounění nábytku, pro restaurování, pro textilní dekorace, interiérové látky
 • gobelínové látky, starožitné látky, historické látky, látky antik
 • repliky historických tkanin (renesance, baroko, rokoko, klasicismus, empír, secese, art deco, deco funkcionalismus, vintage, retro 60. let atd.)
 • žakárské tkaniny / žakáry

ve vlastní továrně v Chýnově u Tábora. Naše kolekce uvidíte přímo v továrně, kde si naše látky koupíte v metráži i po rolích. Nahlédněte on line do našeho katalogu, hledejte on line podle vlastností. Vymýšlíme nové věci a máme svůj styl:

a také:

 • většinu látek držíme skladem a tak je dodáme do 24 hodin, ty co momentálně na skladě nemáme, vyrobíme do 4 týdnů
 • jsme trendy, pracujeme s dějinami a vybíráme z nich to nejlepší
 • naše kolekce jsou stálé, nemusíte mít obavy, že Vaše oblíbené vzory vyřadíme, krom toho jsme připraveni se k vůli Vám k výrobě vyřazené látky vrátit
 • zhotovíme Vám látku podle Vašeho návrhu nebo Vaší předlohy
 • na zakázku zhotovíme látky nehořlavé ve třídě I podle Evropských norem
 • na zakázku Vám navrhneme a zhotovíme stylové textilní dekorace (závěsy, pelmety, přehozy, povlaky apod. včetně montáže závěsných systémů, věšení a aranžování na místě)
  • doplňkově dodáváme záclony, zatemňující podšívky (blackout – 65 %), střapce, borty, šňůry apod.

Povinná publicita projektu OP PIK

Název projektu:   Ekologizace zdroje tepla v areálu firmy KOLOVRAT ČM v Chýnově -zamítnutý MPO

Číslo projektu:     CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017180

Popis projektu:    Projekt “Ekologizace zdroje tepla v areálu firmy KOLOVRAT ČM v Chýnově” není spolufinancován Evropskou unií. V rámci projektu došlo ke snížení energetické náročnosti budov a k výměně stávajících uhelných kotlů za nové ekologické plynové kotle s vyšší účinností. Projekt přispívá ke snížení emisí hlavních znečišťujících látek do ovzduší.

Název projektu:   FVE KOLOVRAT, ČM spol. s r. o.

Číslo projektu:     CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_178/0013477

Popis projektu:    Projekt “FVE KOLOVRAT, ČM spol. s r. o.” je spolufinancován Evropskou unií. V rámci projektu byla instalována fotovoltaická elektrárna o výkonu 19,8 kW, která zajistí úsporu nakupované elektrické energie. Společnost je schopna vyrábět svou vlastní elektrickou energii pocházející z obnovitelných zdrojů. Projekt přispívá ke snížení emisí hlavních znečišťujících látek do ovzduší.

Název projektu:   KOLOVRAT, ČM spol. s r.o. – fotovoltaické systémy

Číslo projektu:     CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0000262

Popis projektu:    Projekt ” KOLOVRAT, ČM spol. s r.o. – fotovoltaické systémy” je spolufinancován Evropskou unií. V rámci projektu byla instalována fotovoltaická elektrárna o výkonu 49,6 kW, která zajistí úsporu nakupované elektrické energie. Společnost je schopna vyrábět svou vlastní elektrickou energii pocházející z obnovitelných zdrojů. Projekt přispívá ke snížení emisí hlavních znečišťujících látek do ovzduší.